о. д-р Ігор Бойко
керівник та викладач Школи біоетики УКУ (курс лекцій “Основи біоетики”), кандидат філософських наук, доктор морального богослов’я. З 2013 року - Ректор Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ. З 2007р. – член-кореспондент Папської академії «Pro vita». З 2006р. – викладач морального богослов’я (біоетики) УКУ / Львівської Духовної Семінарії Святого Духа. 2003-2006 рр. – Папський Лятеранський Університет, Вищий Інститут Морального Богослов’я, Академія св. Альфонса (м. Рим – Італія), доктор морального богослов’я. 2000-2002рр. – Папський Лятеранський Університет, Вищий Інститут Морального Богослов’я, Академія св. Альфонса (м. Рим – Італія), ліценціат морального богослов’я.
д-р Юрій Мончак
викладач Школи біоетики УКУ (курси лекцій: «Біоетичні питання молекулярної біології»). Науковий ступінь здобув у Монреальському університеті (Квебек, Канада). Доктор молекулярної біології, з 1994 р. директор лабораторії молекулярної діагностики при Jewish General Hospital, професор медичного факультету Макгільського (з 2005 р.) та Монреальського (з 2015 р.) університетів (Канада). Професор Юрій Мончак – співзасновник фонду ім. Михайла Мончака, о. Івана Гаврилюка, Дарії Когутяк і Софії Кокоцької при УКОФ (Українській католицькій освітній фундації).
о. д-р Арнальдо Панґрацці 
викладач Школи біоетики УКУ (курс лекцій «Психологія здоров’я і хвороби»), чернець ордену камілліанців, президент Італійської асоціації еннеаграми, професор Міжнародного богословського інституту душпастирства у сфері охорони здоров’я «Камілліанум» (Рим, Італія). Автор книг і публікацій, а також спеціалізованих курсів для медичних працівників, волонтерів, капеланів. Його тематика – основи догляду та допомоги пацієнтам, робота з сім‘ями, члени яких страждають від тяжких недуг, праця з пацієнтами на термінальній стадії життя та їх родинами тощо. В Україні автор відомий також своїми публікаціями «Мозаїка милосердя» (2008), «Будь соняшником біля плакучих верб» (2010).
Емілі Андерсон
викладач Школи біоетики УКУ 2016-2018 н. рр. (курс лекцій «Етичні проблеми в біомедичних дослідженнях»). PhD в етиці охорони здоров'я, Університет Сент-Луїс, MPH в галузі медико-санітарних наук (освіта в галузі охорони здоров'я / просування здоров'я), Університет штату Іллінойс в Чикаго, Школа громадського здоров'я, Чикаго, штат Іллінойс. Має більш ніж десятирічний досвід роботи на кількох IRB, а також є асоційованим редактором журналу емпіричних досліджень з питань етики поведінки людей та наративного опитування у галузі біоетики.
д-р Василь Лончина
викладач Школи біоетики УКУ (курс лекцій "Етика лікаря"). Професор ургентної хірургічної допомоги (Чиказький університет, Сполучені Штати Америки). Отримав диплом медичного факультету з Медичної школи Університету штату Університет Лойола - ординатура, загальна хірургія, аспірантура, торакальна хірургія. Університетська лікарня Дюка - ординатура, загальна хірургія. Лікарня округу Кука ім. Джон Х. Строгера - аспірантура, хірургічна критична допомога. Лікар-хірург, викладач кількох медичних центрів у США. Грудний та кардіохірург у Чикаго, штат Іллінойс.
Марія Ярема
с. Юстина Голубець
викладач Школи біоетики Українського Католицького Університету (курс лекцій
Зореслава Городенчук
викладач Школи біоетики УКУ (курс лекцій
с. Йосафата Дробик
викладач Школи біоетики УКУ 2016-2018 н. рр. (курс лекцій «Біоетика і кінець людського життя»). Викладач біоетики кафедри богослов’я УКУ. Отримала ступінь доктора морального богослов’я у Люблінському католицькому університеті та бакалавра в галузі медсестринства у Львівському інституті медсестринства і лабораторної діагностики. Пройшла стажування та семінари: Transnational Leadership Academy for Palliative Care Professionals „Spiritual Care in a context of plurality”, 2015 р., Відень (Австрія); Promoting Leadership and Education in Palliative Care Nursing/ELNEC Training, 2012 р., Зальцбург (Австрія); Salzburg Nursing Seminar on Palliative Care, 2008 р., Зальцбург (Австрія); стажування з отриманням сертифікатів у госпісі св. Лазаря, м. Краків (Польща), листопад 2006 року та в госпісі м. Торунь (Польща), 2005 р.
о. д-р Іван Січкарик
викладач Школи біоетики УКУ (курс лекцій
Юрій Підлісний
викладач Школи біоетики УКУ (курс лекцій Філософська антропологія) завідувач кафедри політичних наук, керівник програми «Етика-Політика-Економіка», доктор філософії
Олег Романчук
викладач Школи біоетики УКУ (курс лекцій Психологія втрат), Директор Інституту психічного здоров'я УКУ
Петро Дарморіс
викладач Школи біоетики УКУ (курс лекцій
Степан Дмитришин
співзасновник та викладач сертифікатної програми з біоетики «На службі охорони життя» 2009-2015 н. рр. (курс лекцій «Основні біоетичні документи Церкви»). Референт з питань інформації Інституту Релігії та Суспільства протягом 1999–2002 рр. Впродовж 2002–2005 рр. здобув ліценціат з богослов’я у Міжнародному богословському інституті студій сім’ї та подружжя (Ґамінґ, Австрія), тема: “Значення любови в Посланні до ефесян”. З 2007 р. заступник голови Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я. Менеджер журналу “Патріярхат” (2005–2007 рр.). Освіта: Львівська богословська академія (1994–1999 рр.); Український греко-католицький ліцей ім. Климентія Шептицького. Посвідчення катехита (Львів, 1991–1994 рр.).
о. Мавріціо Фаджоні
викладач попередніх років Школи біоетики УКУ (курси лекцій: «Біоетика і трансгуманізм», «Біоетика і педіатрія», «Біоетика і маніпуляції людським життям»). Закінчив медичний факультет Пізанського університету (Італія). У 1975 році отримав диплом з медицини та хірургії. Вивчав ендокринологію у Флорентійському університеті. Філософські та богословські студії закінчив 1989 року в богословському центрі Fiorentino. Ліценціат і докторат з морального богослов’я здобув в Академії Альфонсіана (Рим, Італія). Доктор Фаджоні викладає біоетику в академії Альфонсіана. Як гостьовий професор читає лекції в Університеті м. Флоренція, в папських університетах Regina Apostolorum та Антоніанум (м. Рим). Викладав у рамках програм з біоетики (Університет Камерно, LUMSA, Католицький університет Риму). З 2005 року член-кореспондент Папської академії Pro Vita.
д-р Алоїс Бух
викладач попередніх років Школи біоетики УКУ (курси лекцій «Біоетика і маніпуляція людським життям», «Етика життя: огляд тематики, проблем та передумов»), професор морального богослов’я між’єпархіальної вищої семінарії та навчального центру в м. Лянтерсгофе (Німеччина), гостьовий професор Українського католицького університету. З 1970 р. вивчав теологію, філософію та педагогіку в університеті Майнца імені Йоганна Гутенберга. У 1976-1980 рр. асистент в університеті Майнца. У 1982-1986 рр. викладач університету Аахена; редактор
Марія Луїза ді П’єтро
викладач попередніх років Школи біоетики УКУ 2012 р. (курс лекцій «Біоетика та проблеми вакцинації») ендокринолог і лікар, експерт з біоетики при Католицькому університеті в Римі, президент Етичного комітету дитячої лікарні «Дитятко Ісус» в Римі, член Етичного комітету університетської поліклініки «А. Джемеллі» в Римі, член Папської академії
о. д-р Вальтер Шауп
викладач попередніх років Школи біоетики УКУ (курс лекцій «Провідні етичні цінності в діяльності біоетичних комітетів лікувальних установ Європейського Союзу»), професор морального богослов’я (Австрія), член біоетичного комітету Університетської клініки (м. Грац), член Європейської асоціації зі трансплантації органів, співпрацює з Національною етичною комісією Австрії та є членом етичної комісії шпиталю Братів Милосердя (Боніфратів).
Олеся Курч
викладач попередніх років Школи біоетики УКУ 2010-2014 н. рр. (курс лекцій «Біоетика і кінець людського життя»), ліценціат біоетики Лювенського Католицького Університету, у 2010 році закінчила магістерську програму Українського католицького університету.
Радмила Гревцова
викладач попередніх років Школи біоетики УКУ 2009-2012 н. рр. (курс лекцій «Біоетика і медичне право»), адвокат, провідний фахівець медичного права. Очолює Українську медико-правову асоціацію, входить до складу Громадської Ради МОЗ України, кандидат юридичних наук, доцентом кафедри адвокатської майстерності Академії адвокатури України, директор Інституту медичного і фармацевтичного права та біоетики.
Інна Коломійчук
викладач попередніх років Школи біоетики УКУ (курс лекцій «Біоетика і медичне право»). Провідний юрисконсульт Державного закладу
Леся Остап’юк
викладач попередніх років Школи біоетики УКУ (курс лекцій
д-р Дам’ян Федорика
гостьовий викладач попередніх років Школи біоетики УКУ (лекція «Людська гідність: біоетичний аспект»). Ступінь доктора Д. Федорика здобув в університеті Лювену, Фордхема та Зальцбурга. Директор Центру персоналістичної етики та антропології, членом якого є з травня 2010 р. Був віце-президентом з питань освіти «Human Life International». Був професором філософії коледжу Ave Maria в Іпсіланті, штат Мічиган, також викладав як професор філософії у Францисканському університеті в Стюбенвіл, а до цього, займав пост президента Christendom College. Коло наукових інтересів – філософія особистості та етика, зокрема спадщина Дітріха фон Гільдебранда і Кароля Войтили / св. Папи Іоанна Павла II. Теоретичні аспекти його діяльності випливають у численних виступах перед різними аудиторіями на теми сексуальної моралі, абортів та освіти. Часто читає лекції на своїй Батьківщині - Україні та Австрії.
о. Андрій Логін
викладач попередніх років та співзасновник Школи біоетики УКУ 2009-2014 н. рр. (курс лекцій «Основи християнської віри та моралі»). Закінчив Теологічно-філософський інститут Товариства Ісуса в Загребі (Хорватія). Захистив докторську дисертацію в Леопольд-Францес університеті в Інсбруці (Австрія). Із жовтня 2006 року очолює митрополичу підкомісію УГКЦ «За тверезість життя». Зі січня 2012 -2014 р. – голова Комісії УГКЦ у справах душ пастирства охорони здоров’я. Зараз очолює Шпиталь ім. Андрея Шептицького.
Олеся Кука
викладач Школи біоетики УКУ (курс лекцій “Методи розпізнавання плідності (метод природного планування сім’ї)”). Директор Інституту родини і подружнього життя Українського католицького університету. Викладач УКУ (екології, основ здоров’я та безпеки життєдіяльності). Куратор Колегіуму імені Йосифа Сліпого За фахом біолог-фізіолог.
о. Рензо Пегораро
гостьовий викладач попередніх років Школи біоетики УКУ (лекція
Юрій Пилипчак
гостьовий викладач попередніх років Школи біоетики УКУ (курс лекцій «Паліативна та хоспісна опіка»), викладач Тернопільської Вищої Духовної Семінарії ім. Патріарха Йосифа Сліпого. У 2001-2008 рр. закінчив Тернопільську Вищу Духовну Семінарію ім. Патріарха Йосифа Сліпого. У 2009-2011 рр. магістрант біоетики Папського Університету Regina Apostolorum (Рим, Італія). Протягом 2009-2011 рр. навчався у Папському Університеті Regina Apostolorum (Рим, Італія), ліценціат з біоетики. З 2011 р. - до тепер – докторант Папського Університету Regina Apostolorum (Рим, Італія).
проф. Володимир Шеремета
викладач попередніх років Школи біоетики УКУ (курс лекцій «Екологічна етика»); керівник Бюро УГКЦ з питань екології, професор морального богослов’я ІФТА (Івано-Франківської Теологічної Академії).
Христина Камінська
викладач попередніх років Школи біоетики УКУ, курс лекцій:
Наталія Чернявська
викладач попередніх років Школи біоетики УКУ, курс лекцій:
Наталія Цюпка
викладач Школи біоетики УКУ (курс лекцій "Основи морального богослов'я"). 2001-2005 рр. закінчила бакалаврат з англійської філології у педагогічному коледжі Львівського Національного університету ім. І. Франка. Протягом 2005-2010 рр. навчалась на філософсько-богословському факультеті Українського католицького університету, магістр богослов’я. 2012-2014 рр. навчалась у Папському Лятеранському Університеті, Вищий Інститут Морального Богослов’я, Академія Св. Альфонса (Рим, Італія), ліценціат морального богослов’я. Червень-липень, 2008 р. стажування в Університеті св. Івана (штат Мінесота, США); Жовтень-грудень, 2002 р. пройшла курс лекцій «Методи розпізнавання плідності», Інститут родини і подружнього життя, УКУ. З 2005 р по 2009 р. лідер проекту руху "ЗА ЖИТТЯ". З 2014 р. до тепер є куратором колегіуму ім. Йосифа Сліпого, УКУ.
Марта Химко
викладач Школи біоетики УКУ (курс лекцій «Психологія та біоетика»), доцент кафедри корекційної педагогіки та інклюзії Львівського Національного Університету ім. Івана Франка; доцент кафедри практичної психології Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Пройшла курс підвищення кваліфікації з біоетики при Папському університеті Святого Хреста (Corso di alta formazione in bioetica presso Pontificia Università della Santa Croce).