о. д-р Ігор Бойко
керівник та викладач Школи біоетики УКУ (курс лекцій “Основи біоетики”), кандидат філософських наук, доктор морального богослов’я. З 2013 року - Ректор Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ. 2012-2013 рр. - магістр Колегіуму ім. Патріаха Йосифа Сліпого Українського Католицького Університету. 2007-2012рр. – декан філософсько-богословського факультету Українського Католицького Університету. З 2007р. – член-кореспондент Папської академії «Pro vita». З 2006р. – викладач морального богослов’я (біоетики) Українського Католицького Університету / Львівської Духовної Семінарії Святого Духа. 2003-2006 рр. – Папський Лятеранський Університет, Вищий Інститут Морального Богослов’я, Академія св. Альфонса (м. Рим – Італія), доктор морального богослов’я. 2000-2002рр. – Папський Лятеранський Університет, Вищий Інститут Морального Богослов’я, Академія св. Альфонса (м. Рим – Італія), ліценціат морального богослов’я.
д-р Юрій Мончак
викладач Школи біоетики УКУ (курси лекцій: «Біоетичні питання молекулярної біології»). Науковий ступінь здобув у Монреальському університеті (Квебек, Канада). Доктор молекулярної біології, з 1994 р. директор лабораторії молекулярної діагностики при Jewish General Hospital, професор медичного факультету Макгільського (з 2005 р.) та Монреальського (з 2015 р.) університетів (Канада). Професор Юрій Мончак – співзасновник фонду ім. Михайла Мончака, о. Івана Гаврилюка, Дарії Когутяк і Софії Кокоцької при УКОФ (Українській католицькій освітній фундації).
о. д-р Арнальдо Панґрацці 
викладач Школи біоетики УКУ (курс лекцій «Психологія здоров’я і хвороби»), чернець ордену камілліанців, президент Італійської асоціації еннеаграми, професор Міжнародного богословського інституту душпастирства у сфері охорони здоров’я «Камілліанум» (Рим, Італія). Автор книг і публікацій, а також спеціалізованих курсів для медичних працівників, волонтерів, капеланів. Його тематика – основи догляду та допомоги пацієнтам, робота з сім‘ями, члени яких страждають від тяжких недуг, праця з пацієнтами на термінальній стадії життя та їх родинами тощо. В Україні автор відомий також своїми публікаціями «Мозаїка милосердя» (2008), «Будь соняшником біля плакучих верб» (2010).
д-р Марія Ярема
викладач Школи біоетики УКУ (курс лекцій «Біоетика і початок людського життя»). Докторат здобула 2016 р. у Папському Університеті Regina Apostolorum (Рим, Італія), тема дисертації: "Православна біоетика: історія та особливості". Інші курси: курси сімейного консультанта, Вища Духовна Семінарія Української Католицької Церкви; окремі курси православного богослов’я, Instutut de Theologie Orthodoxe Saint-Serge (Париж).
о. Мавріціо Фаджоні
викладач Школи біоетики УКУ (курси лекцій: «Біоетика і трансгуманізм», «Біоетика і педіатрія», «Біоетика і маніпуляції людським життям»). Закінчив медичний факультет Пізанського університету (Італія). У 1975 році отримав диплом з медицини та хірургії. Вивчав ендокринологію у Флорентійському університеті. Філософські та богословські студії закінчив 1989 року в богословському центрі Fiorentino. Ліценціат і докторат з морального богослов’я здобув в Академії Альфонсіана (Рим, Італія). Доктор Фаджоні викладає біоетику в академії Альфонсіана. Як гостьовий професор читає лекції в Університеті м. Флоренція, в папських університетах Regina Apostolorum та Антоніанум (м. Рим). Викладав у рамках програм з біоетики (Університет Камерно, LUMSA, Католицький університет Риму). З 2005 року член-кореспондент Папської академії Pro Vita.
д-р Алоїс Бух
викладач Школи біоетики УКУ (курси лекцій «Біоетика і маніпуляція людським життям», «Етика життя: огляд тематики, проблем та передумов»), професор морального богослов’я між’єпархіальної вищої семінарії та навчального центру в м. Лянтерсгофе (Німеччина), гостьовий професор Українського католицького університету. З 1970 р. вивчав теологію, філософію та педагогіку в університеті Майнца імені Йоганна Гутенберга. У 1976-1980 рр. асистент в університеті Майнца. У 1982-1986 рр. викладач університету Аахена; редактор "Журналу медичної етики" (ZfmE), з 2009 р. призначений професором. У 2010 р. став дияконом. З 2012 р. керівник дослідження у Санкт-Ламберт.
Марія Луїза ді П’єтро
викладач Школи біоетики УКУ 2012 р. (курс лекцій «Біоетика та проблеми вакцинації») ендокринолог і лікар, експерт з біоетики при Католицькому університеті в Римі, президент Етичного комітету дитячої лікарні «Дитятко Ісус» в Римі, член Етичного комітету університетської поліклініки «А. Джемеллі» в Римі, член Папської академії
о. д-р Вальтер Шауп
викладач Школи біоетики УКУ (курс лекцій «Провідні етичні цінності в діяльності біоетичних комітетів лікувальних установ Європейського Союзу»), професор морального богослов’я (Австрія), член біоетичного комітету Університетської клініки (м. Грац), член Європейської асоціації зі трансплантації органів, співпрацює з Національною етичною комісією Австрії та є членом етичної комісії шпиталю Братів Милосердя (Боніфратів).
Олеся Курч
викладач Школи біоетики УКУ 2010-2014 н. рр. (курс лекцій «Біоетика і кінець людського життя»), ліценціат біоетики Лювенського Католицького Університету, у 2010 році закінчила магістерську програму Українського католицького університету.
Радмила Гревцова
викладач Школи біоетики УКУ 2009-2012 н. рр. (курс лекцій «Біоетика і медичне право»), адвокат, провідний фахівець медичного права. Очолює Українську медико-правову асоціацію, входить до складу Громадської Ради МОЗ України, кандидат юридичних наук, доцентом кафедри адвокатської майстерності Академії адвокатури України, директор Інституту медичного і фармацевтичного права та біоетики.
Інна Коломійчук
викладач Школи біоетики УКУ (курс лекцій «Біоетика і медичне право»). Провідний юрисконсульт Державного закладу "Клінічна лікарня ДТГО Львівська залізниця", випускниця сертифікатної програми з біоетики «На службі охорони життя».
Леся Остап’юк
викладач Школи біоетики УКУ (курс лекцій "СНІД та біоетичні питання"), лікар акушер-гінеколог Львівського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом, керівник проекту "Врятоване життя", регіональний координатор моніторингу ІПСШ (інфекції, які передаються статевим шляхом) у Львівській області.
д-р Дам’ян Федорика
гостьовий викладач Школи біоетики УКУ (лекція «Людська гідність: біоетичний аспект»). Ступінь доктора Д. Федорика здобув в університеті Лювену, Фордхема та Зальцбурга. Директор Центру персоналістичної етики та антропології, членом якого є з травня 2010 р. Був віце-президентом з питань освіти «Human Life International». Був професором філософії коледжу Ave Maria в Іпсіланті, штат Мічиган, також викладав як професор філософії у Францисканському університеті в Стюбенвіл, а до цього, займав пост президента Christendom College. Коло наукових інтересів – філософія особистості та етика, зокрема спадщина Дітріха фон Гільдебранда і Кароля Войтили / св. Папи Іоанна Павла II. Теоретичні аспекти його діяльності випливають у численних виступах перед різними аудиторіями на теми сексуальної моралі, абортів та освіти. Часто читає лекції на своїй Батьківщині - Україні та Австрії.
о. Рензо Пегораро
гостьовий професор Школи біоетики УКУ (лекція "Цінність людського життя"). Канцлер Папської Академії “Pro Vita”. У 1985 р. здобув освіту медика-хірурга у Падуанському університеті (Італія). Ліценціат морального богослов'я у 1990 р. здобув у Папському Григоріанському університеті. З 1994 р. директор Фундації Lanza у Падуї, доцент біоетики богословського факультету Трівенето (Італія).. З 2006 р. Президент Етичного Комітету Онкологічного Інституту Венето (Istituto Oncologico Veneto) (Італія). З 15 січня 2016 р. був номінований Капеланом Його Святості.
Степан Дмитришин
співзасновник та викладач сертифікатної програми з біоетики «На службі охорони життя» 2009-2015 н. рр. (курс лекцій «Основні біоетичні документи Церкви»). Референт з питань інформації Інституту Релігії та Суспільства протягом 1999–2002 рр. Впродовж 2002–2005 рр. здобув ліценціат з богослов’я у Міжнародному богословському інституті студій сім’ї та подружжя (Ґамінґ, Австрія), тема: “Значення любови в Посланні до ефесян”. З 2007 р. заступник голови Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я. Менеджер журналу “Патріярхат” (2005–2007 рр.). Освіта: Львівська богословська академія (1994–1999 рр.); Український греко-католицький ліцей ім. Климентія Шептицького. Посвідчення катехита (Львів, 1991–1994 рр.).
о. Андрій Логін
викладач та співзасновник Школи біоетики УКУ 2009-2014 н. рр. (курс лекцій «Основи християнської віри та моралі»). Закінчив Теологічно-філософський інститут Товариства Ісуса в Загребі (Хорватія). Захистив докторську дисертацію в Леопольд-Францес університеті в Інсбруці (Австрія). Із жовтня 2006 року очолює митрополичу підкомісію УГКЦ «За тверезість життя». Зі січня 2012 -2014 р. – голова Комісії УГКЦ у справах душ пастирства охорони здоров’я. Зараз очолює Шпиталь ім. Андрея Шептицького.
Юрій Пилипчак
гостьовий викладач Школи біоетики УКУ (курс лекцій «Паліативна та хоспісна опіка»), викладач Тернопільської Вищої Духовної Семінарії ім. Патріарха Йосифа Сліпого. У 2001-2008 рр. закінчив Тернопільську Вищу Духовну Семінарію ім. Патріарха Йосифа Сліпого. У 2009-2011 рр. магістрант біоетики Папського Університету Regina Apostolorum (Рим, Італія). Протягом 2009-2011 рр. навчався у Папському Університеті Regina Apostolorum (Рим, Італія), ліценціат з біоетики. З 2011 р. - до тепер – докторант Папського Університету Regina Apostolorum (Рим, Італія).
проф. Володимир Шеремета
викладач Школи біоетики УКУ (курс лекцій «Екологічна етика»); керівник Бюро УГКЦ з питань екології, професор морального богослов’я ІФТА (Івано-Франківської Теологічної Академії).
с. Юстина Голубець
викладач Школи біоетики Українського Католицького Університету (курс лекцій "Консультація в клінічній біоетиці"), викладач біоетики на магістерській програмі екуменічних студій Українського Католицького Університету; волонтер-консультант з біоетичних питань в Обласному медико-генетичному центрі при Інституті спадкової патології.
Олеся Кука
викладач Школи біоетики УКУ (курс лекцій “Методи розпізнавання плідності (метод природного планування сім’ї)”). Директор Інституту родини і подружнього життя Українського католицького університету. Викладач УКУ (екології, основ здоров’я та безпеки життєдіяльності). Куратор Колегіуму імені Йосифа Сліпого За фахом біолог-фізіолог.
Христина Камінська
викладач Школи біоетики УКУ, курс лекцій: "Біоетичні аспекти трансплантації органів". Ліценціат біоетики Ateneo Pontificio Regina Apostolorum (Рим, Італія). Докторант Accademia Alfonsiana при Pontificia Univeristà Lateranense (Рим, Італія).
Наталія Чернявська
викладач Школи біоетики УКУ, курс лекцій: "Біоетика та глобалізація". Ліценціат біоетики Ateneo Pontificio Regina Apostolorum (Рим, Італія).
Зореслава Городенчук
викладач Школи біоетики УКУ (курс лекцій "Напротехнології: біоетичні аспекти"). Кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог. Отримала диплом з відзнакою спеціаліста біології, фізіологія, Львівський Державний Університет імені Івана Франка. Закінчила курси з підготовки вчителів методу розпізнавання плідності бірмінгемської модифікації. Отримала звання «Вчитель методу розпізнавання плідності бірмінгемської модифікації» (ІІ категорія). Коло наукових зацікавлень: методи розпізнавання плідності, розвиток людської особи до народження; охорона здоров’я та екологія людини, вікова фізіологія; статева етика та біоетика. Відомі публікації: "Вчимося годувати грудьми" та "Вчимося народжувати".
о. д-р Іван Січкарик
викладач Школи біоетики УКУ (курс лекцій "Біблійний вимір здоров'я і хвороби"), викладач Тернопільської Вищої Духовної Семінарії ім. Патріарха Йосифа Сліпого, доктор біблійного богослов'я, перший доктор біблійного богослов’я в Україні. Навчався у Тернопільській Вищій Духовній Семінарії. Ліценціат та докторат з біблійного богослов'я о. Іван Січкарик здобув у Папському Григоріанському Університеті (Рим, Італія).
Петро Дарморіс
викладач Школи біоетики УКУ (курс лекцій "Моральний дистрес"). Ліценціат богослов'я в галузі суспільної етики та християнського суспільного вчення (завершив студії Лювенського католицького університету в Бельгії). Філософсько-богословський факультет УКУ.
Наталія Цюпка
викладач Школи біоетики УКУ (курс лекцій "Основи морального богослов'я"). 2001-2005 рр. закінчила бакалаврат з англійської філології у педагогічному коледжі Львівського Національного університету ім. І. Франка. Протягом 2005-2010 рр. навчалась на філософсько-богословському факультеті Українського католицького університету, магістр богослов’я. 2012-2014 рр. навчалась у Папському Лятеранському Університеті, Вищий Інститут Морального Богослов’я, Академія Св. Альфонса (Рим, Італія), ліценціат морального богослов’я. Червень-липень, 2008 р. стажування в Університеті св. Івана (штат Мінесота, США); Жовтень-грудень, 2002 р. пройшла курс лекцій «Методи розпізнавання плідності», Інститут родини і подружнього життя, УКУ. З 2005 р по 2009 р. лідер проекту руху "ЗА ЖИТТЯ". З 2014 р. до тепер є куратором колегіуму ім. Йосифа Сліпого, УКУ.
с. Йосафата Дробик
викладач Школи біоетики УКУ 2016-2018 н. рр. (курс лекцій «Біоетика і кінець людського життя»). Викладач біоетики кафедри богослов’я УКУ. Отримала ступінь доктора морального богослов’я у Люблінському католицькому університеті та бакалавра в галузі медсестринства у Львівському інституті медсестринства і лабораторної діагностики. Пройшла стажування та семінари: Transnational Leadership Academy for Palliative Care Professionals „Spiritual Care in a context of plurality”, 2015 р., Відень (Австрія); Promoting Leadership and Education in Palliative Care Nursing/ELNEC Training, 2012 р., Зальцбург (Австрія); Salzburg Nursing Seminar on Palliative Care, 2008 р., Зальцбург (Австрія); стажування з отриманням сертифікатів у госпісі св. Лазаря, м. Краків (Польща), листопад 2006 року та в госпісі м. Торунь (Польща), 2005 р.
Марта Химко
викладач Школи біоетики УКУ (курс лекцій «Психологія та біоетика»), доцент кафедри корекційної педагогіки та інклюзії Львівського Національного Університету ім. Івана Франка; доцент кафедри практичної психології Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Пройшла курс підвищення кваліфікації з біоетики при Папському університеті Святого Хреста (Corso di alta formazione in bioetica presso Pontificia Università della Santa Croce).
Емілі Андерсон
викладач Школи біоетики УКУ 2016-2018 н. рр. (курс лекцій «Етичні проблеми в біомедичних дослідженнях»). PhD в етиці охорони здоров'я, Університет Сент-Луїс, MPH в галузі медико-санітарних наук (освіта в галузі охорони здоров'я / просування здоров'я), Університет штату Іллінойс в Чикаго, Школа громадського здоров'я, Чикаго, штат Іллінойс. Має більш ніж десятирічний досвід роботи на кількох IRB, а також є асоційованим редактором журналу емпіричних досліджень з питань етики поведінки людей та наративного опитування у галузі біоетики.
д-р Василь Лончина
викладач Школи біоетики УКУ (курс лекцій "Етика лікаря"). Професор ургентної хірургічної допомоги (Чиказький університет, Сполучені Штати Америки). Отримав диплом медичного факультету з Медичної школи Університету штату Університет Лойола - ординатура, загальна хірургія, аспірантура, торакальна хірургія. Університетська лікарня Дюка - ординатура, загальна хірургія. Лікарня округу Кука ім. Джон Х. Строгера - аспірантура, хірургічна критична допомога. Лікар-хірург, викладач кількох медичних центрів у США. Грудний та кардіохірург у Чикаго, штат Іллінойс.