Defend Life by
Sharing Values

Defend Life by
Sharing Values

Programs

October - April

2015/2016

Duration: 8 modules (October-May), every last Friday of the month.

Details

October - April

2015/2016

Length of program: 2 semesters (October-April) intensive training (Monday-Wednesday, 18: 00-21: 00 hrs.)

Details

(Ua) 2016

(Ua) 15 днів інтенсивного навчання із кращими спеціалістами із галузі медицини, біоетики, психології,богослов’я, генетики.

Events

(Ua) У четвер, 22 вересня 2016 року відбулось урочисте відкриття нового навчального року у Школі біоетики Українського католицького університету: 20 студентів сертифікатної програми та 46 студентів модульної програми розпочали своє навчання у Школі біоетики.

(Ua) У вівторок та середу, 14 та 15 червня 2016 року, в Харкові відбувалась науково-практична конференція з міжнародною участю під назвою «Паліативна допомога в Україні: Морально-етичні, психологічні та духовні аспекти».

About school

Школа біоетики Українського католицького університету творить живу атмосферу спілкування для утвердження ментальності, у якій цінність та гідність людини, образу і подоби Божої, є безумовно шанованими.

Mission

Творити спільноту фахівців у сфері біоетики, які професійно вирішуватимуть актуальні етичні проблеми ґрунтуючись на вченні Католицької Церкви.

Vision

Будувати “культуру життя”, яка б формувала моральну свідомість як окремої особи так і українського суспільства в цілому.

Publications

(Ua) «Дорогі фармацевти! Ваша професія вимагає глибоких людських, етичних та духовних якостей; мудрості та второпності поєднаних з відвагою та чесністю»

(Ua) Пропонуємо вашій увазі коротке представлення чи радше переспів звернення Св. Папи Івана Павла ІІ до учасників[1] міжнародного симпозіуму в 2004 році, який стосувався «Прав та гідності особи з розумовою неповносправністю»[2]. Чому через більш ніж 10 років знову актуально пригадати його основні твердження ? Відповідь не змусить себе чекати.

Reviews

Team

Ihor Boyko
CEO School of Bioethics
Natalia Chernyavska
School of Bioethics Administrative Manager
Nataliya Tsyupka
School of Bioethics Development Manager
Krystyna Kaminska
School of Bioethics Project Manager
Mariya Yarema
School of Bioethics Project Manager

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Teachers

Alumni

Спільнота випускників Школи біоетики є її динамічною частиною, яка продовжує вибудовувати “культуру життя”, формуючи моральну свідомість нашого суспільства.
Для підтримання спільнотного духу, подальшого етично-професійного та особистісного зросту спільнота об’єднується навколо цікавих особистостей, актуальних проблематик та подій.
Alumni

History

(Ua) Момент створення

2009

2009

Школа біоетики Українського католицького університету розпочала свою діяльність з виникнення сертифікатної програми з біоетики «На службі охорони життя» у 2009 році.

Ініціаторами створення програми стали о. Ігор Бойко, доктор морального богослов’я, на той час, декан філософсько-богословськогофакультету УКУ, о. Андрій Логін, доктор морального богослов’я та Степан Дмитришин.

Мета даної програми – гуманізація медицини на основі християнських цінностей та персоналістичної моделі біоетики, а також пошана цінності та гідності людського життя від зачаття до природної смерті.

Творці програми поставили перед собою завдання – підготувати компетентних фахівців у галузі біоетики для праці в біоетичних комітетах України, надати спеціалізовану душпастирську освіту для праці в лікувальних установах, поглибити знання з християнської моралі, біоетики, психології та медичного права.

Школа біоетики УКУ пропонує європейський стандарт освіти та ґрунтовні знання з біоетики. В рамках навчання студенти мають можливість ознайомлюватись з такими проблематиками та поняттями, як основні моделі біоетики, етична оцінка репродуктивних технологій, трансплантація органів, медичне право, евтаназія та інші.

See full