Defend Life by
Sharing Values

Defend Life by
Sharing Values

Programs

October - April

2015/2016

Жива платформа для навчання, спілкування та обговорення сучасних питань біоетики та етичних дилем, зокрема у медичній сфері; Програма для лікарів, фармацевтів, медичних сестер, юристів, біологів, душпастирів, медичних капеланів, педагогів та зацікавлених осіб; Навчання за участі міжнародних експертів у галузі біоетики, генетики, етики, психології, медицини; Програма є ліцензована Департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації; […]

Details

(Ua) жовтень-травень

(Ua) 2017-2018

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Details

Events

About school

Школа біоетики Українського католицького університету творить живу атмосферу спілкування для утвердження ментальності, у якій цінність та гідність людини, образу і подоби Божої, є безумовно шанованими.

Mission

Творити спільноту фахівців у сфері біоетики, які професійно вирішуватимуть актуальні етичні проблеми ґрунтуючись на вченні Католицької Церкви.

Vision

Будувати “культуру життя”, яка б формувала моральну свідомість як окремої особи так і українського суспільства в цілому.

Publications

Reviews

Team

Ihor Boyko
CEO School of Bioethics
Natalia Chernyavska
School of Bioethics Administrative Manager
Nataliya Tsyupka
School of Bioethics Development Manager
Khrystyna Kaminska
School of Bioethics Project Manager
Mariya Yarema
School of Bioethics Project Manager

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Teachers

Alumni

Спільнота випускників Школи біоетики є її динамічною частиною, яка продовжує вибудовувати “культуру життя”, формуючи моральну свідомість нашого суспільства.
Для підтримання спільнотного духу, подальшого етично-професійного та особистісного зросту спільнота об’єднується навколо цікавих особистостей, актуальних проблематик та подій.
Alumni

History

(Ua) Момент створення

2009

2009

Школа біоетики Українського католицького університету розпочала свою діяльність з виникнення сертифікатної програми з біоетики «На службі охорони життя» у 2009 році. Ініціаторами створення програми стали о. Ігор Бойко, доктор морального богослов’я, на той час, декан філософсько-богословськогофакультету УКУ, о. Андрій Логін, доктор морального богослов’я та Степан Дмитришин. Мета даної програми – гуманізація медицини на основі християнських цінностей та персоналістичної моделі біоетики, а також пошана цінності та гідності людського життя від зачаття до природної смерті. Творці програ...

See full