02.02.2017

“Гендерна ідеологія: загрози і виклики”, тема третього медіа-форуму в Івано-Франківську

З благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського УГКЦ Володимира Війтишина, за сприяння єпископа-помічника Йосафата Мощича у Івано-Франківську проходитиме третій медіа-форум “Церква і журналістика”.

Організаторами форуму є місія “Апостол”, медіа-центр “Апостол” Івано-Франківського Архієпархіального управління УГКЦ, Івано-Франківська обласна організація НСЖУ та кафедра журналістики ПНУ ім. В. Стефаника.

Мета форуму: співпраця Церкви і журналістів у поширенні християнських цінностей.

Тема ІІІ-го форуму: “Гендерна ідеологія: загрози і виклики”.

Доповідачі

о. Ігор Бойко, доктор морального богослов’я, кандидат філософських наук зі спеціальності «Етика», Ректор Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ, керівник Школи біоетики Українського Католицького Університету, член-кореспондент Папської Академії Pro Vita (Ватикан).

Людмила Гридковець, кандидат психологічних наук, декан факультету психології Київського інституту бізнесу та технологій, викладач Київської Трьохсвятительської Духовної Семінарії УГКЦ, практикуючий психолог, член робочої групи з проблем реабілітації учасників АТО та членів їх сімей при Міністерстві соціальної політики, розробник і тренер програми з підготовки молоді до шлюбу “Абетка подружжя”, розробник сопричасної християнської психотерапії, автор понад 100 наукових праць із проблем психології сім’ї, християнської психології, психології травмуючих ситуацій, психології впливу та маніпуляцій.

Форум відбудеться 7 лютого 2017 року в приміщенні готелю “Станіславів” за адресою вул. Чорновола, 7 (5 поверх), початок о 12.00

У програмі

12.00 – І доповідь “Загрози гендерної ідеології: роль Церкви та ЗМІ”, о. д-р Ігор Бойко

12.45 – ІІ доповідь “Гендерне питання як засіб маніпуляції суспільною думкою”, Людмила Гридковець

13.30 – питання-відповіді

14.00 – фуршет

Для участі у форумі необхідна попередня реєстрація за тел.: 0683001122 або e-mail: [email protected]. Кількість місць обмежена.

тел. +38 068 300 1122

е-mail: [email protected]