20.11.2015

Василь Князевич: «Для важливих суспільних змін необхідне виховання нової особистості, плекання нової культури»

В понеділок, 23 листопада 2015 року в Школі біоетики УКУ відбулась відкрита лекція Василя Князевича, Голови Правління Всеукраїнської Громадської Організації «Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги», екс-міністра охорони здоров’я України (2007-2010 рр.).

Учасниками лекції під назвою «Національна стратегія розвитку паліативної допомоги в Україні» стали студенти цьогорічної сертифікатної програми з біоетики, випускники Школи біоетики УКУ, лікарі та провізори.

В рамках свого перебування у стінах Школи біоетики УКУ Василь Князевич разом з отцем Ігорем Бойком, директором Школи біоетики УКУ, Тарасом Добком, Першим проректором УКУ, Інною Коломійчук, провідним юрисконсультом Клінічної лікарні Львівської залізниці взяли участь в координаційній зустрічі з питань розвитку паліативної допомоги у Львівській області.

Окрім того, екс-міністр охорони здоров’я України виступив перед медичною спільнотою Львова в рамках зустрічі, організованої в Департаменті охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Ярославом Чуловським, головним позаштатним спеціалістом Департаменту охорони здоров’я ЛОДА та головним лікарем комунальної 4-ї міської клінічної лікарні м. Львова.

У вівторок, 24 листопада Василь Князевич зустрівся з о. Андрієм Логіном, Директором Благодійної установи Шпиталю ім. митр. А. Шептицького та її працівниками.

alx1658