Події Школи біоетики УКУ в червні-липні 2017

Модульна програма з біоетики (Київ)

• 3 червня (субота) 14:00 відкрита лекція “Етичний кодекс лікаря” – викладач Василь Лончина (гостьовий викладач Школи біоетики УКУ, проф. ургентної хірургічної допомоги, лікар-хірург Чикаго (США)). Адреса: Київський центр УКУ, вул. І. Мазепи 10-А. Вхід вільний.
  • 10 червня (субота) – “Біоетика та соціальна доктрина Церкви” – викладач Петро Дарморіс (ліц. богослов’я в галузі суспільної етики (Лювен, Бельгія); керівник Центру протидії корупції УГКЦ).
  • 17 червня (субота) – “Основи біоетики”  – викладач о. Ігор Бойко (д-р. морального богослов’я, канд. філос. наук, керівник Школи біоетики УКУ).

Модульна програма для фармацевтів/провізорів мережі аптек “D. S.”: “Етичні цінності у фармацевтичній діяльності” (Львів)

• 8 червня (четвер) – “Розгляд біоетичних випадків” – викладач о. Ігор Бойко (д-р. морального богослов’я, канд. філос. наук, керівник Школи біоетики УКУ).

Сертифікатна програма: “На службі охорони життя” (Львів)

• 9-10 червня“Порівняльна біоетика” – викладач Марія Ярема (д-р. біоетики Рим (Італія)).
  • 9-10 червня – “Біоетичні аспекти евтаназії” – викладач с. Йосафата Дробик (д-р. морального богослов’я Люблін (Польща), бакалавр в галузі медсестринства).
  • 30 червня – 1 липня – “Біоетика і кінець людського життя” – викладач Олеся Курс (ліц. біоетики Лювен (Бельгія)).
  • 30 червня – 1 липня – “Хартія працівників охорони здоров’я” – викладач Степан Дмитришин (ліц. богослов’я Міжнародний богословський інститут студій сім’ї та подружжя (Ґамінґ, Австрія)).