04.05.2017

Події Школи біоетики УКУ в травні 2017 (зміни)

Модульна програма з біоетики (Київ)

• 6 травня (субота) 14:00відкрита лекція “Біблійний вимір здоров’я та хвороби” – викладач о. Іван Січкарик (д-р. біблійного богослов’я). Вхід вільний. Адреса: Київський центр УКУ, вул. І. Мазепи 10-А.

Модульна програма для фармацевтів/провізорів мережі аптек “D. S.”: “Етичні цінності у фармацевтичній діяльності” (Львів)

• 24 травня“Методи розпізнавання плідності” – викладач Олеся Кука (директор Інституту родини та подружнього життя УКУ).

Сертифікатна програма: “На службі охорони життя” (Львів)

• 26-27 травня“Біоетика та глобалізація” – викладач Наталія Чернявська (ліц. біоетики; менеджер Школи біоетики УКУ).
  • 26-27 травня“Біоетика та соціальна доктрина Церкви” – викладач Петро Дарморіс (ліц. богослов’я в галузі суспільної етики; керівник Центру протидії корупції УГКЦ).