26.09.2016

У Школі біоетики розпочався новий навчальний рік

У четвер, 22 вересня 2016 року відбулось урочисте відкриття нового навчального року у Школі біоетики Українського католицького університету: 20 студентів сертифікатної програми та 46 студентів модульної програми розпочали своє навчання у Школі біоетики.

В рамках урочистостей з нагоди початку нового навчального року до учасників сертифікатної програми з біоетики «На службі охорони життя» з вітальними словами звернулися Богданна Мончак (співзасновниця Школи біоетики УКУ), Андрій Базилевич (голова Українського Лікарського Товариства у Львові), о. д-р Ігор Бойко (директор та викладач Школи біоетики УКУ) та Ірина Чубучна (випускниця сертифікатної програми з біоетики 2009-2010 року).

Захоплюючі лекції, цікаві дискусії та ділення досвідом: 23 вересня студенти розпочали восьмий навчальний рік на програмі лекціями «Моральний кодекс християнина» викладача Школи біоетики УКУ, доктора Марії Яреми та лекціями “Основи біоетики” о. Ігоря Бойка.

Учасників 3-ої модульної програми з біоетики «Етичні цінності у фармацевтичній діяльності» вітали о. д-р Богдан Прах (ректор Українського католицького університету), Олег Никулишин (генеральний директор мережі аптек «D.S.») та о. д-р Ігор Бойко (директор та викладач Школи біоетики УКУ).

SB_2SB_1