01.06.2017

Релігійні провідники на захист дітей

Нещодавно у Панамі відбувся П’ятий форум Глобальної міжрелігійної мережі на захист дітей (GNRC). У Форумі взяли участь 430 провідників великих світових релігій з 70 країн світу та понад 60 дітей, а також представники міжнародних організацій. Вони зібралися в панамській столиці, щоб обговорити дії, які необхідно прийняти для усунення будь-якого насильства щодо дітей.

Ініціатором форуму стала міжрелігійна неурядова організація «Arigatou International». За словами голови організації преподобного Кеіші Міямото, мета форуму – «захищати дітей від насильницького екстремізму, організованої злочинності та бандитизму, розвивати духовність, а також покласти край сексуальній експлуатації та жорстокому поводженню з дітьми». Чилійський католицький священик отець Сідні Фонес, голова оргкомітету Форуму, сказав, що всі люди відіграють деяку роль у будуванні миру та створенні безпеки для дітей». «Ми сподіваємося, – додав він, – що ідеї цієї зустрічі породять практичні та продуктивні заходи щодо захисту дітей».

Напередодні Форуму 60 дітей і молодих людей із 13 країн світу взяли участь у зустрічі, під час якої вони підготували свої побажання, які будуть представлені під час міжрелігійної конференції.

В минулому такі міжрелігійні зустрічі були проведені в Токіо (Японія), Женеві (Швейцарія), Хіросімі (Японія) і Дар-ес-Саламі (Танзанія). До Глобальної міжрелігійної мережі на захист дітей (GNRC), заснованої 2000 року, входять представники великих світових релігій, таких як іудаїзм, іслам, християнство та буддизм, які здійснюють регіональні та місцеві програми з метою покращення умов життя дітей в Латинській Америці, Африці, Європі, Південній Азії, Карибському регіоні та на Близькому Сході.

Джерело: http://uk.radiovaticana.va/