22.06.2016

ШКОДА ҐЕНДЕРНОЇ ІДЕОЛОГІЇ ДІТЯМ

Американський Педіатричний Коледж закликає педагогів та законодавців відкидати будь-яку політику, що заохочує дітей приймати як нормальне хімічне та хірургічне уособлення протилежної статі. Факти, а не ідеологія, визначають реальність.

  1. Об’єктивно, з точки зору біології, людська статевість має подвійний вимір: “XY” та “XX” є генетичними ознаками нормального порядку, а не генетичними ознаками розладу. Норма людського існування – бути зачатим або чоловіком, або жінкою. Людська статевість є задумана як подвійна дійсність з очевидною метою відтворення та збільшення людського роду. Цей принцип є самоочевидним. Надзвичайно рідкісні порушення статевої диференціації (ПСД), які включають в себе тестикулярну фемінізацію та адреногенітальний синдром, хоча й не обмежуються до них, усі з перспективи медицини ідентифікуються як порушення норми статевого подвійного виміру та належно визнаються як порушення функціональності людського організму. Особи з ПСД не утворюють третьої статі.
  2. Жодна людина не народжується з ґендером. Кожен народжується з біологічною статтю. Ґендер (усвідомлення і відчуття самого себе як чоловіка чи жінки) є соціологічним та психологічним, а не є об’єктивним біологічним поняттям. Ніхто не народився з усвідомленням себе як чоловіка чи жінки; це усвідомлення формується з часом, і як усі процеси розвитку, може бути викривлене через дитяче суб’єктивне сприйняття, стосунки та несприятливий досвід із раннього дитинства. Люди, котрі відчувають себе “протилежною статтю” чи “якось між”, не утворюють окремої третьої статі. Вони залишаються біологічними чоловіками чи біологічними жінками.
  3. Людське переконання, що він чи вона є тим, чим не є насправді, у кращому випадку є знаком невпорядкованого мислення. Коли здоровий біологічний хлопець вірить, що він дівчина, або здорова біологічна дівчина вірить, що вона хлопець, існує об’єктивна психологічна причина, що має своє джерело у мисленні, а не в тілі, а отже повинна саме так трактуватися. Ці діти страждають від ґендерної дисфорії. Ґендерна дисфорія (ҐД), яка раніше називалася розладом ґендерної ідентичності (РГІ), визнана розумовим розладом у найновіших виданнях Діагностичного та Статистичного Довідника Американської Психіатричної Асоціації (ДСД-V). Психодинамічна та соціальна наукові теорії ҐД/ РГІ ніколи не були спростованими.
  4. Статева зрілість – це не хвороба, а гормони, що блокують статеве дозрівання, є небезпечними. Зворотні чи ні, гормони, що блокують статеве дозрівання, викликають хворобливий стан – відсутність статевої зрілості – та гальмують ріст та плідність у дитини, що до того була біологічно здоровою.
  5. Згідно з ДСД-V, 98% хлопців, що мають проблеми з визначенням ґендеру, та 88% дівчат з даними проблемами зрештою сприймають свою біологічну стать після того, як досягають статевого дозрівання.
  6. Діти, які вживають препарати, що блокують статеве дозрівання, для того, щоб уособити протилежну стать, потребуватимуть перехресних статевих гормонів (сross-sex hormones) у час пізнього підліткового віку. Перехресні статеві гормони пов’язані з небезпечними ризиками для здоров’я, включаючи високий тиск, виникнення тромбів, інсульт, рак та інші.
  7. Рівень самогубства у двадцять разів вищий, ніж звичайно, серед дорослих, які вживають перехресні статеві гормони та хірургічно змінюють стать. Це спостерігається навіть у Швеції, яка є однією з країн, що найбільше сприяють спільнотам ЛГБТ. Яка співчутлива та розсудлива особа засудить дітей на цю долю, знаючи, що після статевого дозрівання 88% дівчат та 98% хлопців зрештою приймають реальність та осягають психічне та фізичне здоров’я?
  8. Створення умов, за яких діти вірять, що хімічне та хірургічне уособлення протилежної статі є нормальним та здоровим, є насильством над дітьми. Схвалення ґендерного дисонансу як нормального через державну освіту та законодавчу політику спантеличуватиме дітей та батьків, вестиме їх до сучасних “гендерних клінік”, де їм пропонуватимуть препарати, що блокують статеве дозрівання. А це, у відповідь, фактично запевнить, що вони “оберуть” на все життя канцерогенні або ж токсичні перехресні статеві гормони та ймовірно вирішать недоречним хірургічне спотворення частин їх здорового молодого тіла.

 

Міхелле А. Кретелла, д. м. н.,

Президент Американського Педіатричного Коледжу

 

Квентін Ван Метер, д. м. н.,

Віце-президент Американського Педіатричного Коледжу

Дитячий ендокринолог

 

Пол МакХ’ю, д. м. н.,

Поважний професор університету із психіатрії у Медичній Школі Джона Гопкінса, у минулому Головний психіатр у Клініці Джона Гопкінса

 

Переклад

Наталії Цюпки

 Джерело

https://www.acpeds.org/the-college-speaks/position-statements/gender-ideology-harms-children