15.01.2016

У Римі відбувся захист докторської дисертації з біоетики Марії Яреми

У вівторок, 12 січня, в Римі у Папському університеті Реджіна Апостольорум (Ateneo Pontificio Regina Apostolorum), на факультеті біоетики, відбувся захист докторської дисертації Марії Яреми, викладача Українського католицького університету.

У своїй докторській праці кандидатка досліджувала питання православної біоетики, представляючи її історичний розвиток та розкриваючи її фундаментальні особливості у порівнянні з католицькою біоетикою. Науковим керівником докторської праці був о. Базіліо Петра, добре відомий у Католицькій Церкві знавець морального богослов’я західної і східної традиції.

У події взяли участь Преосвященний Владика Діонісій (Ляхович), Апостольський Візитатор для українців греко-католиків Італії та Іспанії, ієреї Іван Кулик та Петро-Дмитро Квич, душпастирі української парафії в Римі, ієрей Ярослав Чайківський, душпастир українських громад у Венеції і Тревізо, сестри Катехитки Згромадження Святої Анни, студенти УКУ та різних папських університетів Риму, близькі друзі.

Джерело: Сайт Української парафії Сергія і Вакха в Римі