20.06.2017

Учасники Школи біоетики у м. Києві завершили своє навчання

У суботу, 17 червня 2017 року, перші студенти модульної програми з біоетики у м. Києві завершили своє навчання на програмі, прослухавши шість інтенсивних модулів впродовж трьох місяців, та отримали сертифікати про успішне завершення навчання. Навчання на програмі завершилося лекціями під назвою «Основи біоетики», які для студентів прочитав директор Школи біоетики, о. Ігор Бойко.

Лекції з провідними українськими та закордонними експертами з біоетики з Канади та США об’єднали представників різних галузей: лікарів, психологів, істориків, соціальних працівників, маркетологів, майбутніх душпастирів та працівників сфери ІТ. Як підкреслили самі студенти, «навіть люди, які не мали жодного відношення до медицини, перейнялися етичними проблемами в лікарській справі».

З нагоди урочистостей до випускників та гостей свята звернулися Василь Князевич, екс-міністр хорони здоров’я України (2007-2010 рр.), голова Правління ВГО «Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги»; о. Ігор Бойко, директор та викладач Школи біоетики Українського католицького університету, ректор Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ; Наталія Цюпка, викладач і керівник проектів та програм Школи біоетики УКУ.

Зокрема, Василь Князевич у своєму вітальному слові до випускників наголосив, що пофесіоналізм вимірюється не лише вмінням бездоганно виконати свою роботу, але і вмінням надати їй належну оцінку в етичному полі.

Варто відзначити, що випускники програми з біоетики в м. Києві впродовж свого навчання слухали лекції про молекулярну біологію та біоетику, моральний кодекс християнина, біблійний вимір здоров’я та хвороби, етичний кодекс лікаря, соціальну доктрину Церкви.

Бажаємо усім випускникам Школи біоетики великого натхнення й правдивої відваги ділитися своїм досвідом та здобутими знаннями, перебувати у правді та захищати й любити життя.