03.07.2017

Випускні урочистості на Сертифікатній програмі з біоетики

У суботу, 1 липня 2017, відбулися випускні урочистості на Сертифікатній програмі з біоетики «На службі охорони життя». Двадцять троє студентів завершили своє навчання та отримали сертифікати.

З цієї нагоди до випускників та гостей свята з вітальним словом звернулися  о.  Ігор Бойко (директор та викладач Школи біоетики УКУ, ректор ЛДС Святого Духа УГКЦ), с. Йосафата Дробик (викладач Школи біоетики та Кафедри богослов’я УКУ) та Галина Оринич, випускниця програми, котра у своєму зверненні наголосила на тому, що важливим завданнями для випускників є залишатися собою, бути прикладом для інших та утверджувати культуру життя.

Урочистості з нагоди вручення сертифікатів були продовжені в дружньому колі за частуванням, в рамках якого випускники та гості свята мали можливість згадати приємні години, проведені на програмі, та поділитись враженнями від навчання.

З вересня 2017 року Сертифікатна програма «На службі охорони життя» розпочне новий набір на навчання.